Новини

  Юні фотоаматори

  9 жовтня в обласномуБудинку культури вчителя підбито підсумки та нагороджено переможців обласного фестивалю аматорського військово-патріотичного короткометражного кіно серед старшокласників «Погляд у майбутнє», присвяченого Дню захисникаУкраїни. Метою проведення фестивалю є формування у дітей патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності, любові до рідної землі та формування ціннісних орієнтирів у молоді.

  Бершадщину на фестивалі представляли учні Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – вихованці гуртка юних фотоаматорів «Фокус» Бершадської районної станції юних техніків (керівникТетянаМараховська).

  Для участі в фестивалі діти створили анімаційний пластиліновий мультфільм "Я вірю в майбутнє твоє, Україно!". Аби створити мультфіль, діти зробили 265 кадрів та використали 2 кг пластиліну.

  Загалом,  серед представлених на фестивалі 26 фільмів з 14 районів та міст області, які змагались у 4 номінаціях: «Документальний публіцистичний фільм», «Ігрови йфільм», «Анімацій нийфільм», «Навчальний», анімаційний пластиліновий мультфільм, презентований юними бершадцями зайняв ІІІ місце у номінації«Анімаційний фільм». В підсумку вихованців гуртка нагороджено дипломом обласної державної адміністрації, подарунками та грошовою премією.

  Вітаємо юних авторів Альону Ремаренко, Марію Онуфрієць, Катерину Лебідь, Юлію Янішевську, Вікторію Чумак, Оксану Добровольську, Тетяну Голуб, Вікторію Савченко та їхнього керівника Тетяну Мараховську з гарним результатом та бажаємо нових перемог у майбутньому.

  11.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Посвята в читачі

   

  В Устянській загальноосвітній школі є гарна традиція: кожного року, восени, найменших читачів шкільної бібліотеки урочисто посвячують у читачі.

  Цьогоріч на свято завітали казкові герої, які розповіли дітям про важливість читання та про правила бережливого ставлення до книги. Майбутні читачі активно відповідали на запитання героїв та показали хороші знання українських народних казок, розповідали прислів’я про книги, довели, що вони гарно читають, знають і люблять книжки.

  Шкільний бібліотекар Сировець В.С. розказала дітям яку важливу роль відіграє книжка у житті кожної людини, що “читання – це найважливіший інструмент навчання, ” що це “віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе”. Щоб стати успішними в житті треба добре вчитися, і тільки той багато знає, хто багато читає.

  Почесною гостею свята стала Королева Книг, яка познайомила дітей зі своїм Книжковим Королівством та його мешканцями, провела цікаву казкову вікторину.

  Найурочистішою миттю була обіцянка справжнього читача. Діти пообіцяли бути активними читачами і охайно користуватися книгами.

  Справжнім сюрпризом для кожного новоствореного читача стали закладки, які вони отримали від казкових героїв у подарунок.

  Другокласникам дуже сподобалося свято і вони пообіцяли, що будуть гарними й активними читачами.

  11.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Місячник Цивільного захисту

  Відповідно до наказу відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації від 22.08.2019 р. №193 в Устянській школі з 17.09 – 17.10 2019 р. було проведено Місячник Цивільного захисту в ході якого було:

  -         Видано наказ по школі про проведення Місячника Цивільного захисту від 06.09.2019 р. №107.

  -         Складено та затверджено План заходів проведення Місячника  Цивільного захисту.

  -         Розроблено та затверджено План проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту за темою: «Дії керівного складу освітнього закладу при загрозі виникнення надзвичайної ситуації. Дії учасників освітнього процесу при проведенні екстреної евакуації».

  8 жовтня згідно Плану об’єктового тренування за розпорядженням керівника закладу проведено екстрену евакуацію «Увага всім!!! Пожежа!!!» В ході заходу заступник директора з НВР Красиленко М.В. перевірила кількість евакуйованих учасників освітнього процесу та доповіла Кустричу І.М. про кількість евакуйованих.

  Керівник тренування дав команду про переведення закладу в режим повсякденного функціонування та повернення учасників освітнього процесу в будівлю закладу.

  Проведено підбиття підсумків об’єктивного тренування, вказано недоліки.

  11.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Оголошення

  05 червня 2019 року о 14.00 год.в актовій залі Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться звітування директора школи  про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю

  03.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

  16.05.19 традиційно святкуємо День вишиванки. На подвір’ї школи розучували веселий хоровод. До лучилися до святкування і в сільському музеї. Там діти познайомились з місцевими вишивальницями.

  03.06.2019 | Aдмін | Читати далі

  День сімї

  15.05.19 в нашій школі святкували по особливому День сімї. В цей батьки учнів зібралися в спортивній залі для участі в змаганні «тато, мама і я спортивна сімя».

  03.06.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
  Всього новин: 146