Оголошення

    Увага! В Устянському ліцеї наявна вакансія заступника директора з виховної роботи - 0,5 ставки.                                                                                          

Увага! Шановні учасники освітнього процесу та громадскість.

Запрошуємо Вас на звіт директора, який відбудеться 6 червня 2023 р. о 10 годині в актовій залі Устянського опорного закладу загальної середньої освіти.                 

Шановні батьки та учні!

Для безпеки дітей під час воєнного стану у всіх містах України з 28.02 до 13.03.2022 р.  припиняється освітній процес у закладах освіти та запроваджуються канікули для здобувачів освіти.

                  Памятка!

«Порядок дій населення у разі виявлення підозрілого предмета»

                          Шановні батьки та учні!

  На виконання статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту, повідомляємо Вам про те, що навчальний рік для учнів 1 – 10 класів продовжено до 11 червня 2021 року.

  Для учнів 11 класу навчальний рік завершується 21 травня 2021 року.

                                                     Адміністрація закладу                                                                                

                              Шановні батьки та учні!

З 5 травня 2021 року в закладі відновлюється очне навчання для всіх учнів 1 - 11 класів з дотриманням карантинних умов (постанова 50 від 22.08.2020р.)

         

                            

                                 Шановні батьки та учні!

 Повідомляємо Вам про те, що у період  обмежувальних протиепідемічних заходів з  22 березня 2021 року для учнів 1 – 4 класів навчання буде здійснюватися в очній формі, а для учнів 5 – 11 класів  в он - лайн режимі (дистанційно). 

 

                 

                              Шановні батьки та учні!

У зв'язку з ростом захворюваності у територіальній громаді внесено зміни у структуру навчального року. Весняні канікули перенесено на термін з 15 березня по 22 березня 2021 року.

 

                                        УВАГА! УВАГА! УВАГА!

У зв'язку з трагічними обставинами, які сталися напередодні в одному із сіл Херсонщини, звертаємо увагу батьків:

                      ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1.     1. Ніколи не залишайте дитину вдома саму, хоча б до 10-12 років. Пам’ятайте: може трапитися усе що завгодно, і достатньо тільки однієї фатальної випадковості, щоб потім пам’ятати про неї все життя. Будь-яка квартира містить масу небезпек для дитини. Їх спектр величезний: від мимоволі включеного газу або випадкової пожежі, що сталася в результаті короткого замкнення електропроводки, — до цілеспрямованого вторгнення чужої людини. Усе це може спричинити непоборні наслідки.

2.     2. Ніколи не випускайте дитину саму на вулицю після 21 години, хоча б до 10-12 років, навіть улітку. Не залишайте дитину саму біля входу в магазин, у аптеку, відділення зв’язку, у дворі, навіть біля власного під’їзду. Також на дачі дитина ніколи не повинна сама гуляти за межами вашої ділянки. І тут може трапитися всяке, достатньо тільки однієї фатальної випадковості.

3.      3. Наполягайте на тому, щоб ваша дитина на все життя чітко засвоїла: треба з підозрою ставитися до чужих людей. Увесь світ для дитини повинен жорстко ділитися на «своїх» і «чужих». Чужому не можна відкривати двері. З чужим нема про що розмовляти в дворі. Від чужого на вулиці не можна приймати подарунки. Із чужим не можна нікуди йти, сідати в автомобіль, виїжджати на автобусі і т. і. Із чужими людьми ніколи не можна сідати в один ліфт.

4. Виховуйте в дітей спостережливість. Повірте, вона буде корисна як для них, так і для вас. Дитина повинна вміти уважно дивитися на всі боки й помічати все, що відбувається навколо. Діти часто помічають те, що ми, дорослі, пропускаємо «поза очима». Навчіть дитину не просто спостерігати, а ще йрозповідати вам про все, що вона помітила незвичайного у дворі, на вулиці, навкруги, на дачі. Не виключено, що її дитячі спостереження приведуть вас до серйозних висновків.

5.     5. Дитина повинна знати: усе, необхідне для неї, вона одержує від вас – батьків. У крайньому випадку, від когось, але у вашій присутності і, обов’язково, за вашим схваленням. Значить, нічого не можна підбирати на вулиці — ні яскравої іграшки, ні гарного папірця. Значить, ніколи й нічого не можна брати в незнайомих людей — ні морозива, ні тістечка, ні напоїв, ні цигарки, ні шприца.

6.    6.  Дитина не повинна приносити в будинок нічого з того, що вона все-таки може знайти у дворі або на дачі. Ні кинутої кимось іграшки, ні забутої авторучки, ні яскравої бляшанки, ні симпатичної пляшки, ні знайденої на лавці книги, ні викинутого кимось конверта з рідкісною маркою, ні бездомного собаки, ні приблудної кішки. Усе це може бути джерелом реальної або потенційної небезпеки. 

7.     7. Ніякі дитячі сльози ніколи не повинні стати мотивом для того, щоб ви послабили пильність. Ваше слово завжди повинно значити саме «ні», а не «мабуть». Дитина повинна твердо знати й розуміти слова «можна» і «не можна». Усе, що ви визнаєте припустимим для дитини (нова іграшка, собака, кішка), повинне пройти через ваші руки, бути перевірено вами й відповідним чином оброблено.

8.     8. Навчіть дитину не розповідати «першому зустрічному» про ваш сімейний статок, місце роботи й посади батьків.