Новини

  Зустріч з начальником Бершадського бюро правової допомоги та провідним фахівцем з профорієнтації та профнавчання Бершадської державної служби зайнятості

  17 вересня 2021 року в нашому закладі начальник Бершадського бюро правової допомоги Зеленюк Людмила Володимирівна провела просвітницький захід «Булінг – це реальність», спрямований на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування).
  Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг конфлікту.
   
  Провідний фахівець з профорієнтації та профнавчання Бершадської державної служби зайнятості Жданович Людмила Антонівна провела урок реального трудового життя «Вибір професії – важливе рішення» та анкетування. Запропонувала переглянути презентації профорієнтаційної платформи «Мій вибір – моя професія»

   

  18.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Пам'яті Героїв Небесної Сотні

  З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно – патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України в Устянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів було проведено цикл заходів присвячених річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

  В понеділок 17 лютого було проведено інформаційний дайджест – анонс « Герої Небесної Сотні».

  18 лютого бібліотекарем школи організовано виставку присвячену Героям Небесної Сотні.

  19 лютого відбувся перегляд документального фільму, під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані.

  На тематичній лінійці 20 лютого на тему : « Вони полягли за Україну» учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв.

  25.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Урок мужності

  14 лютого в Устянській ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено єдиний урок мужності на тему: „У полумї війни“, літературна перерва, де учні та вчителі змогли послухати вірші про афганську війну О.Стовби, створено фільм про воїнів - афганців села «Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам'ять!».

  У музеї школи оформлено тематичні виставки художньої літератури, фотодокументів, періодичних видань «Вогненними дорогами чужих країн». Також учні школи разом з заступником з виховної роботи М.М.Марущак та педагогом – організатором Т.В.Атаманенко відвідали іменне поле воїна А.Гомелюка та могилу на кладовищі.

  25.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  День Соборності України

  «Україна понад усе!».

  Під таким гаслом з 20 по 22 січня в нашій школі пройшли заходи до Дня Соборності України.

  День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

  Розпочався дивовижно ранок – зустріч в учнів НУШ.

  На уроках та виховних годинах діти висловлювали свої думки щодо здійснення мрії українського народу про Незалежну, Соборну національну державу, про майбутнє об'єднаної України, яку розбудовувати молодому поколінню патріотів своєї держави.

  Члени учнівське врядування влаштували літературний флешмоб «Любіть Україну», Віталіна Козленко та Богдана Боголюк змонтували відеоролик.

  Учні 5 – Б класу з класним керівником Юрченко Г.О. підготували інформаційну хвилинку. Біблітекар Сировець В.С. – виставку літератури «Соборна Україна».

  Закінчився день фото – флешмобом «Україна – країна мрій»

  Моя Україно!

  Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.

  Ти совість народу, незгасна зоря,

  Живи й процвітай, Україно моя,

  Для миру, для щастя, любові й добра.

  23.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Семінар вчителів художньо-естетичного циклу

   

  Бог дарував прекрасне, мудре й вічне
  Для людства – музику, що житиме одвічно.
  Ніна Люлька
  Під таким девізом 16 грудня на базі Устянської ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов районний семінар вчителів художньо – естетичного циклу за темою: «Особливості методики та техноголізації освітнього процесу в умовах викладання предметів художньо – естетичного циклу».
  Підготували семінар Атаманенко Тамара Віталіївна - педагог – організатор, вчитель хореографії та образотворчого мистецтва, керівник хореографічного гуртка «Світанок» та Швець Сергій Петрович - вчитель музичного мистецтва та художньої культури, керівник вокального гуртка «Веселі нотки».
  17.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  "Нумо, хлопці!"

  12 грудня у спортивній залі школи відбулися військово – спортивні змагання "Нумо, хлопці!", які були проведені з нагоди Дня збройних сил України. У змаганнях приймали участь 2 команди: команда 10 класу та команда 11 класу.

  Змагання налічувало різноманітні естафети та конкурси, за якими поважне журі оцінювало найкращу команду на звання "Нумо хлопці 2019". У складі журі були: директор школи Кустрич І.М., вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни Тимченко О.М. та учасник АТО Бевзюк Ю.А.

  Команди гідно представили себе, свою майстерність у підготовці з предмету Захист Вітчизни. Традиційним підсумком конкурсу стала естафета, яка дала можливість команді 10 класу обіграти на одне очко команду 11 класу.

  17.12.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
  Всього новин: 146