Новини

  Пам"ятаємо Голодомор 1932 - 1933 рр

  У нас, українців є традиція: коли людина помирає, запалюють свічку, щоб душа летіла при світлі і знайшла свій прихисток у потойбіччі. А, оскільки, у 1933-му померлим ніхто не світив свічки, то душі їхні досі неприкаяні і не можуть опікуватися нами. Отже ми - учні Устянської школи сьогодні запалили Свічку Пам’яті, підготували лінійку «Горять свічки в руках людей», провели урок пам’яті «Уроки історії забувати не маємо права», переглянули документальний фільм «Гіркі жнива», підготували книжкову виставку та оновили інформаційний стенд «Голодомор 1932 – 1933р.р.»

  25.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Урок "Безпечна країна"

  Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Або, тільки чесно, й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перебіжить дорогу там, де немає переходу?

  Безумовно, причиною порушення ПДР є недостатня дисциплінованість учасників дорожнього руху і нехтування ними правилами безпеки на дорозі.

  Тому надзвичайно важливо починати змалечку формувати в дітей культуру безпечної поведінки, у тому числі й на автошляхах.

  15 листопала 2019 року в Устянській загальноосвітній школі пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна». В рамках якого було проведено:

  - виховні години;

  - повторення знань з безпеки дорожнього руху у формі бесід;

  - конкурс малюнків;

  - вікторини;

  - проведено відеоукрок у 8 класі;

  - практичне заняття з LEGO у 2 класі.

  20.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Досягнення юних спортцменів

  З давніх часів добре відомий і абсолютно надійний спосіб зміцнення здоров’я та збільшення довголіття людини — це спорт.

  Спорт – це життя! Він має дивовижні властивості: об’єднує людей, знайомить їх між собою, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила.

  Спорт приносить людям масу позитивних емоцій. А тому в Устянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері учнів з’являється місце для спортивної спрямованості.

  Спортивне життя вихованців нашої школи цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так.

  Розпочались змагання в цьому році із змагань до Дня фізичної культури та спорту в яких наша команда зайняла ІІІ місце.

  21 вересня в с. Війтівка пройшли зональні змагання з футболу. Серед чотирьох команд наші юнаки вибороли І місце.

  25 вересня на фінальних змаганнях поступившись Бершадській школі №2 (4 : 2) зайняли ІІІ місце, перемігши команду Бершадської школи №1 (7 : 1) .

  11 жовтня команда школи (Швайдак М., Гедз Т. – 11 клас, Кустрич О., Друзь Р. – 10 клас) взяла участь у змаганнях з предмету «Захист Вітчизни», посівши ІV командне місце. Учень 10 класу Друзь Руслан отримав нагороду за ІІ місце у бігу на 100 м.

  25 жовтня у змаганнях з настільного тенісу (юнаки) – ІV місце.

  08-09 листопада 2019 року в Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулись районні змагання з стрітболу серед юнаків та дівчат за програмою Гімназіади учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

  У змаганнях взяли участь 23 команди старшокласників та 16 команд учнів 2005 року народження та молодші. У гострому суперництві гравці всіх команд продемонстрували змістовний і видовищний стрітбол.

  Призерами гри стали і команди нашої школи:

  - старші школярі серед юнаків - ІІІ місце

  - молодші школярі серед юнаків – ІІІ місце.

  Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

  Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується кількома змаганнями, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

  20.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  День писемності та мови в школі

   

                                                                                                                                                                        Найбільше і найдорожче добро
                                                                                                                                                                        в кожного народу – це його мова.
                                                                                                                                                                        Панас Мирний
  Учні Устянської школи долучились до святкування Дня писемності та мови. Активно взяли участь у шкільному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та у ХХ Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.
  8 листопада учні 9 – 11 класів разом з учителями писали ХІХ диктант національної єдності.
  Учні 9 класу підготували цікавий та змістовний захід «Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла».
  6 учнів школи взяли участь у ІІ етапі у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.
  10 учнів школи взяли участь у ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика. І як результати маємо шістьох переможців. Це:
  • Парполіта Вікторія – 7 клас (вчитель Кустрич О.Д.) І місце конкурс ім.. П.Яцика;
  • Настенко Вікторія – 8 клас (вчитель Романченко В.Б.) І місце конкурс ім. П.Яцика; ІІІ місце конкурс ім.. Т.Шевченка;
  • Кустрич Олександр – 10 клас (вчитель Мазурик Л.Д.) ІІІ місце конкурс ім.. П.Яцика;
  • Атаманенко Владислав – 10 клас (вчитель Мазурик Л.Д.) ІІІ місце конкурс ім.. Т.Шевченка;
  • Дудник Альбіна – 11 клас вчитель Мазурик Л.Д.) ІІІ місце конкурс ім.. Т.Шевченка.
  20.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Сьогодні нашій школі 40 років!

  Діти, школа, вчителі… Слова усім відомі і знайомі. Але в кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи… І вчителі, від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Школа… Колись ти бурхливо жив у ній, а тепер вона живе в тобі тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті будь-якої хвилини.

  08.11.2019 | Aдмін | Читати далі

  Семінар бібліотекарів

  24 жовтня 2019 р. на базі Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Книга і комп’ютер як засоби отримання інформації у сучасному суспільстві».

  Зустрічали учасників семінару адміністрація школи, учні та шкільний бібліотекар Сировець В.С. Практичний психолог Бевзюк Г.С. провела вправу «Знайомство». Шкільний бібліотекар познайомила з досвідом своєї роботи та провела екскурсію шкільною бібліотекою. Розповіли гостям про школу вихованці шкільної агітбригади «Наша школа». Директор школи Кустрич І.М. провів цікаву екскурсію школою.

  Бібліотекарем школи Сировець В.С. проведено бібліотечний урок на тему: «Книга чи комп’ютер: за і проти» та практичне заняття «Впровадження універсальної десяткової класифікації (УДК) в роботу шкільної бібліотеки».

  Велике задоволення гості отримали від виховного заходу на тему «Країна щастя», який підготували вчитель музичного мистецтва Швець С.П. та педагог-організатор Атаманенко Т.В.

  Заключним акордом семінару стала вправа, проведена практичним психологом «Мої враження».

  08.11.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
  Всього новин: 146