Новини

  На базі школи відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів

  24 жовтня 2019 р. на базі Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Книга і комп’ютер як засоби отримання інформації у сучасному суспільстві».

  30.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень протидії торгівлі та жорстокому поводженню з дітьми

  Насилля в сім'ї - одна із найболючіших соціальних проблем сьогодення. З метою попередження насильства в сім’ї, порушення прав людини в Устянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень протидії торгівлі та жорстокому поводженню з дітьми.

  30.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Інформаційно-просвітницький захід «СТОП булінг!»

  З метою інформування школярів із поняттям булінг, відповідальності за вчинення булінгу (цькування) начальником Бершадського бюро правової допомоги Людмилою Зеленюк, провідним фахівцем з профорієнтації Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмилою Жданович для учнів 9 – 11 класів проведено інформаційно-просвітницький захід «СТОП булінг!».

  30.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Учні Устянської загальноосвітньої школи урочисто відкрили районний етап Х(ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для учнівської, студентської молоді

   

  Субота 19 жовтня 2019 року минула для творчої учнівської молоді Бершадщини під знаком Великого Кобзаря. На базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося урочисте відкриття Х(ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка для учнівської, студентської молоді. Святкову частину конкурсу підготували учні та вчителі Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  Піснями, танцями, театральною постановку по мотивам біографії українського Генія, щирими словами звернулися до присутніх юні таланти нашої школи. Родзинкою свята був фільм, змонтований учнями про життя Великого Кобзаря.
  По завершенню святкової частини конкурсу до всіх присутніх звернулася начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації Оксана Михайлівна Тартачна. Вона побажали дітям подальших успіхів у майстерному оволодінні художнім словом, а їх батькам і педагогам – терпіння, радості й задоволення від досягнень своїх вихованців.

   

  21.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Ярмарок у першокласників

  Третій тиждень жовтня в учнів першого класу Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов за темою “Ми підприємливі”. Метою проведення тижня було ознайомити дітей із історією виникнення понять «підприємець», «підприємництво», «підприємницька діяльність», учити бачити свої реальні перспективи й можливості, відповідати за своє майбутнє, вміння виділяти головне та робити висновки.

  Дітки обирали собі професії, які хочуть здобути, розфарбовували, грали в тематичні ігри. Першокласники з задоволенням виконували різноманітні цікаві практичні завдання.

  Підсумком тижня став осінній ярмарок смаколиків, до якого активно готувалися і батьки, і діти.

  21.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  День захисника України

  З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, 14 жовтня в день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва, українське суспільство відзначає державне свято – День захисника України.

  З нагоди свята учні 8 класу Устянської загальноосвітньої школи провели загальношкільну лінійку "Дякуємо за мужність".

  17.10.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
  Всього новин: 146