Новини

    День рідної мови

    Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії.
         21 лютого у світі відзначається Міжнародний день рідної мови.

        З метою виховання любові та пошани до рідної мови цього дня бібліотекар Сировець В.С. провела у школі свято рідної мови «Рідна мова – диво калинове». Учні третього класу підготували інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови, про шлях становлення української мови, значення рідного слова для кожної людини. Під час свята було проведено конкурс декламаторів віршів про рідну мову, у якому взяли участь учні 1-4 класів. На святі лунали пісні про Україну, рідну мову,  які підготували юні аматори. Бібліотекар провела з присутніми цікаві мовні ігри. Все свято було пронизано українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

         Учителька Гончарук Ю.П.цього дня підготувала та провела вікторину «І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою» для учнів початкових класів.