Новини

  Атестація педагогічних працівників

  Відповідно  до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України в Устянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено атестацію вчителів.
  Створення умов для ефективної діяльності педпрацівників відповідно до їх ролі у суспільстві, як зазначено в Національній доктрині, є пріоритетним напрямом державної політики щодо розвитку освіти.

   

        Чільне місце тут відводиться атестації педпрацівників, бо як свідчить досвід, вона відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого педагога, творчого колективу. Саме цьому була підпорядкована атестація в закладі.

  19 березня 2018 року було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії "Професійне зростання вчителя з ароматом натхнення".

         На розширеному  засіданні обговорено характеристики, оцінено результати педагогічної діяльності, проведено захист творчих робіт  вчителів,  що атестуються, а саме: Мазурик Л.Д. - учителя української мови та літератури, Тимченка О.М. - учителя фізкультури та Захисту Вітчизни, Юрченко Г.О. - учителя історії та правознавства, Фіщук Л.В. - учителя початкових класів.  22.03.2018 | Aдмін

  Вернутись назад