Новини

Досягнення юних спортцменів

З давніх часів добре відомий і абсолютно надійний спосіб зміцнення здоров’я та збільшення довголіття людини — це спорт.

Спорт – це життя! Він має дивовижні властивості: об’єднує людей, знайомить їх між собою, зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила.

Спорт приносить людям масу позитивних емоцій. А тому в Устянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері учнів з’являється місце для спортивної спрямованості.

Спортивне життя вихованців нашої школи цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так.

Розпочались змагання в цьому році із змагань до Дня фізичної культури та спорту в яких наша команда зайняла ІІІ місце.

21 вересня в с. Війтівка пройшли зональні змагання з футболу. Серед чотирьох команд наші юнаки вибороли І місце.

25 вересня на фінальних змаганнях поступившись Бершадській школі №2 (4 : 2) зайняли ІІІ місце, перемігши команду Бершадської школи №1 (7 : 1) .

11 жовтня команда школи (Швайдак М., Гедз Т. – 11 клас, Кустрич О., Друзь Р. – 10 клас) взяла участь у змаганнях з предмету «Захист Вітчизни», посівши ІV командне місце. Учень 10 класу Друзь Руслан отримав нагороду за ІІ місце у бігу на 100 м.

25 жовтня у змаганнях з настільного тенісу (юнаки) – ІV місце.

08-09 листопада 2019 року в Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулись районні змагання з стрітболу серед юнаків та дівчат за програмою Гімназіади учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

У змаганнях взяли участь 23 команди старшокласників та 16 команд учнів 2005 року народження та молодші. У гострому суперництві гравці всіх команд продемонстрували змістовний і видовищний стрітбол.

Призерами гри стали і команди нашої школи:

- старші школярі серед юнаків - ІІІ місце

- молодші школярі серед юнаків – ІІІ місце.

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується кількома змаганнями, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и баскетбольная площадка  На изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, ребенок, трава, дерево, обувь, небо, на улице и природа

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, обувь, шорты, небо и на улице