Тиждень здорового способу життя

 

 

 Звіт

Устянської ЗОШ І – ІІІ ступенів

про проведення тижня

 «Молодь за здоровий спосіб життя» 

З 08.02 – 12.02.2021 р. в Устянській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проходив Тиждень здорового способу життя. Розпочався тиждень радіолінійкою, яку провели учні учнівського врядування Петричук К., Огоренко А., де розповіли про чинники здорового способу життя, закликали всіх вчитися бути здоровими зберігати своє життя.

Далі тиждень проходив відповідно до складеного плану.

 Флешмоб «Юні гімнасти»

Учні 1 – 4 класів взяли участь у художній гімнастиці «Здоров’я –  це краса», яку організувала вчитель хореографії Атаманенко Т.В.

Спортивні змагання «У спортивному тілі – здоровий дух»

Відбулися змагання між учнями 6-х класів, де діти проявили силу волі, спритність, кмітливість, ще раз підтвердились слова народної  у здоровому тілі – здоровий дух.

Між учнями 10 – 11 класів відбулася товариська зустріч з волейболу, яку провели вчителі фізичної культури Тимченко  О.М., Тодоренко С.І.

   Година спілкування

Класні керівники 1 – 11 класів  провели годину спілкування «Крок за кроком до здоров’я» . 

Руханки  

Проведенню тижня «Молодь за здоровий спосіб життя» сприяла і матінка – природа. То ж педагогом організатором було організовано зимові розваги.

Книжкова виставка

В бібліотеці пройшла презентація книжкової виставки «Здоровим бути модно». Відвідувачі жваво обговорювали як вони розуміють це гасло. І як виявилось у кожного читача своє розуміння певної теми.  Виставку підготувала бібліотекар  Сировець В.С.

 Конкурс – вікторина

 В шостих класах на конкурсі – вікторині «Абетка харчування», яку провела вчитель основ здоров’я Красиленко М.В. були представлені тести з основ здоров’я,  зорієнтовані на формування в учнів практичних навичок дбайливого ставлення до свого здоров’я та здорового способу життя.

Демонстрація соціальних роликів

Кабінети нашого закладу обладнані мультимедійними пристроями. Тому учні школи мали можливість переглянути соціальні ролики пропаганди здорового способу життя.

Що каже молодь про здоровий спосіб життя  «Відповідальність починається з мене» молодші класи передивилися мультфільми. Після перегляду пройшло обговорення.

 Створення тематичних леп буків

 Для покращення засвоєння інформації, яку діти отримують на уроках або позаурочний час учні початкової школи долучилися до створення  леп бука «Абетка здоровя». 

Бесіда "Вічні цінності життя" 

Сестра медична Фіщук Т.П. провела по класах пізнавальну лекцію "Вічні цінності життя" метою якої було утвердження в дітях поняття "Здоровий спосіб життя".

Формування в учнів здорового способу життя є одним із напрямків роботи нашого закладу до реалізації якого  залучилися всі учасники освітнього процесу.

Проведення Тижня здорового способу життя допоміг формуванню та розвиненню в учнів дбайливого ставленя до свого здоров'я.