Тиждень мистецтва

 

Звіт про проведення

Тижня художньо – естетичного виховання

          З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі з 01 по 05 березня 2021 року проходив Тиждень предметів художньо -естетичного циклу і був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного.

Перший день тижня мав назву "Екскурсійний". Цього дня всі бажаючі мали можливість познайомитись з пам’ятками України.

Подорожувати Україною завжди було цікаво, адже в країні є чимало чудових краєвидів та стародавніх споруд з історією. Серед усіх пам'яток України замки заслуговують на окрему увагу. Учням була запропонована відеоподорож пам’ятками України.

Перегляд відеоролику

Тарас Григорович Шевченко, як художник займає одне із самих почесних місць в українському образотворчому мистецтві. Шевченко був одним із перших художників, які прокладали новий реалістичний напрям, основоположник критичного реалізму в українському мистецтві. Загальновідомо, що Шевченко був одним із зачинателів і першим видатним майстром офорту у вітчизняному мистецтві. Сам він прекрасно володів всіма відомими тоді засобами графічного зображення. Увазі всіх бажаючих була представлена фотопрезентація «Шевченко у фото».

Перегляд відеоролику

День другий «Мистецтвознавчий». Учні відгадували кросворди та ребуси.

Перегляд відеоролику

Виставка робіт гуртківців «Умілі ручки», «Чудова майстерня» пройшла третього дня, який мав назву «Творчий».

День четвертий "Виставковий", відбувся дистанційно. Бажаючі мали можливість прийняти участь в художній галереї «Чарівна весна» (виставка учнівських робіт ) та у  фото - квесті "Я просто жінка".

 

 День п'ятий "Розважальний"

Перегляд відеоролику