Тиждень хімії

                                            Звіт про проведення

                                                          Тижня хімії

Однією з умов широкого ознайомлення учнів з розвитком та досягненнями хімії, реалізацією природничої освіти є єдність класної, позакласної і позаурочної роботи. Серед перечислених форм саме позакласна робота базується на основі інтересу і самодіяльності здобувачів, краще сприяє розвитку їх творчих здібностей.

Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів, у школі з 22 по 26 лютого 2021 року проходив Тиждень хімії.

Мета Тижня: активізувати роботу вчителя хімії, ознайомитись з активними формами роботи, та методики викладання, проведення цікавих нестандартних уроків, застосування інноваційних методів і технологій навчання, висвітлення кращого досвіду вчителя, зацікавити і спонукати дітей до вивчення предметів природничого циклу.

Тиждень хімії в школі надає можливість вийти за межі стандартного уроку і сконцентрувати увагу на основних теоретичних та прикладних питаннях усього шкільного курсу. Протягом Тижня хімії учні мають можливість перевірити свої знання та поглибити їх, не менш важливою є можливість розвитку навиків спілкування учнів при групових формах роботи. Школярі вчаться працювати в команді та контролювати свою поведінку одночасно з активізацією творчого потенціалу.

Розпочався Тиждень в понеділок зі знайомства планом роботи.

Також в цей день була організована виставка стіннівок та розгадування кросвордів, де взяли участь всі класні колективи.

З метою формування стійкого пізнавального інтересу до природничих наук для учнів 7-8 класів було проведено засідання розважальної хімічної лабораторії «Хімія – чарівний світ метаморфоз», та науково-хімічне шоу «ГМО».

Старшокласники, які стоять на порозі обрання професії, із цікавістю переглянули презентації, наукові та науково-популярні фільми на тему «100 великих відкриттів. Хімія» та взяли активну учать в проведенні усного журналу «Моя професія - хімік».

В рамках тижня для учнів старших класів були проведені наукові конференції «Хімія в житті суспільства», «Вплив спиртів на організм людини».

Тиждень був насиченим, цікавим, пізнавальним.

Перегляд відеоролику